Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Öğrenci Yorumları

nurdan ekinci
nurdan ekinci
Google Yorumu

Eğitiminden keyif aldığım ve derslerine severek girdiğim bir kurum. Hocaların ve çalışanların ilgisine teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğim bir eğitim kuruluşu. Her konuda ilgili olduklarını söyleyebilirim. :)

Ceni Benbahar
Ceni Benbahar
Google Yorumu

Amerikan Kültürden hem Tesol hem de Tesol Kids programını basariyla tamamladım. İnternette arkadasimla bir suru farklı Tesol programlari bulmustuk. Ancak Gönül Ersin in aracılığı ile bu programi Kadıköy Amerikan Kültürden almayi tercih ettik. Gönül hanim bizimle çok ilgilenmisti ve bize çok güven vermişti. Hiç de yanilmadigimizi gördüm. Milli Eğitimin de açtığı sınavı da geçerek Tesol sertifikamizin edevlette de gorunecegini öğrendik ve daha da çok mutlu olduk. Gönül Ersin yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum hem sabrindan ötürü hem de bizi yalnız bırakmadigi için. Kadıköy Şubesinden Tesol programını almamiza Gönül hanim sebep oldu. İyi ki varsınız. Herkese tavsiye ediyorum.

kayra kenet
kayra kenet
Google Yorumu

Amerikan Kültür Kadıköy şubesinden genel İngilizce eğitimi almaya başladım. Öğretmenler ve yetkililer gayet ilgili. Dersler keyifli ve verimli geçiyor. En güzeli sınıfların kalabalık olmaması, İngilizce eğitimi almak isteyenlere bu şubeyi tavsiye ederim.

Kaan Eroğlu
Kaan Eroğlu
Google Yorumu

Eğitim danışmanım Gülben hanımdan çok memnun kaldım. Çok tatlı ve güler yüzlü bir kadın. En ufak sorunumda çok yardımcı oldu. Gülben is the best!!!!

Dilara Türk
Dilara Türk
Google Yorumu

Gidip gidebileceğiniz en iyi İngilizce kursu. Sıfırdan başlasanız bile çok iyi bir şekilde öğretiyorlar tabi sizinde ödevlerinizi yapıp, üstüne gitmeniz gerek. Dil konusunu benim için çok daha kolay ve eğlenceli bir hale getirdiler. Türk hocalarından yabancı hocalarına kadar herkes çok iyi ve çok samimi. Özellikle Sezgin Hocam, dünyanın en iyi İngilizce hocası sizsiniz 😁

Monçiçi2 Monçiçi2
Monçiçi2 Monçiçi2
Google Yorumu

Pek çok kurs ve online platformlardan sonra Amerikan Kültür Kadıköy şubesinden Tezcan hoca ile aldığım 48 saat özel ders sonucunda kendimi gerçek anlamda ilerlettiğimi farkettim. İnanılmaz faydalarını gördüm. Güleryüzü ve tecrübesiyle seviyeme göre bir ilerleme kaydettik açığımı olabildiğince kapattık. Dersin her dakikası verimli geçti çok memnun kaldım. Tezcan hanım ve Esra hanım gerçekten işlerinde çok iyi donanımlı öğretmenler mutlaka tavsiye ederim.

Tamer Sekeroglu
Tamer Sekeroglu
Google Yorumu

Hocalar çok tatlı ve çok kaliteli dersler hiç sıkıcı değil.

Nisa Yağmur Demirel
Nisa Yağmur Demirel
Google Yorumu

kendilerinden 24 saatlik birebir eğitim hizmeti aldım. çok ilgililer,her türlü ihtiyacınızda yanınızdalar. hocalarım da hem çok kibar hem de çok ilgililerdi. kesinlikle canı gönülden herkese tavsiye ederim. :)

Oğuzhan Özkaçak
Oğuzhan Özkaçak
Google Yorumu

Öğretmenlerimiz ve kurum yöneticileri hepsi çok ilgililer hepsine ayrı ayrı buradan teşekkürlerimi iletiyorum. İngilizce kursuna kaydolmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

Yusuf Zengin
Yusuf Zengin
Google Yorumu

Efsun Hoca ile B1 kurunu bitirmek üzereyiz. Kendisi bana gerçekten çok katkı sağladı, özellikle genel İngilizcenin yanında akademik İngilizceye verdiği önem çok kıymetli. İnşallah ilerleyen kurlarda da imkan olursa onunla devam etmek istiyorum.

Menderes Karakafa
Menderes Karakafa
Google Yorumu

Tanıdığım hocaların hepsi birbirinden kıymetli. Öğrneci işleri ve yönetim tarafı herhangi bir sorununuz olduğunda yardımcı oluyorlar

Salih Timuçin Kocaman
Salih Timuçin Kocaman
Google Yorumu

Zak hocadan özel ders aldım gerçekten geliştiğimi hissettim artık takılmadan konuşabiliyorum. Beni adım adım ilerletti eksikliklerimi tespit edip o konulara ağırlık verdi. İngilizceyi öğretmenin yanında nasıl öğrenebileceğimi de öğretti.

 Görkem Demir
Görkem Demir
Google Yorumu

Çok memnun kaldığım bir kurs. B2 kurunu Sina hoca, C1 kurunu Efsun hoca ile aldım. Zak hoca ile de özel ders şeklinde ilerledik. Tüm hocalarıma teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurs. Hocalar çok ilgili ve bilgili.

nermin bakioğlu
nermin bakioğlu
Google Yorumu

Başta yönetim ve ekibinin profesyonel olmasi,kurum Müdürü Gönül Hanım'dan Öğrenci işleri Hülya Hanim olmak üzere tüm ekibin güler yüzlü, anlayışı ve ilgisi için teşekkür ederim. Starter'da Şeyda Teacher ile başlayıp,A1 ve A2 Sina Teacher ile devam ediyorum ve çok memnunum,özellikle Sina Teacher'in ders anlatma metodunu seviyorum,,dersi daha eglenceli ve zevkli hale getirmesi,takıldığımız yerden bize sabirla tekrar tekrar anlatması ve tüm önerileri için teşekkür ederim.

Ebubekir Yılmaz
Ebubekir Yılmaz
Google Yorumu

Açıkcası çok verim almamış olsam bile hatta yarısında bırakmak istememe rağmen, kursumun bitimine 1 kur kala bana ve diğer sınıf arkadaşlarıma kursu ve ingilizce öğrenmeyi sevdiren ve emek vererek öğreten değerli hocamız ANIL SOLMAZ a çok teşekkürler.

Özüm İrtürk
Özüm İrtürk
Google Yorumu

İngilizcemi geliştirmek amacı ile B1 kurundan başlamıştım. Anıl Hoca sayesinde her zaman karıştırdığım zamanında yanlış öğrendiğim her şeyi düzelttim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurs.

Murat Atlas
Murat Atlas
Google Yorumu

Selamlar Kişisel sebeplerden dolayı eğitimi a2 de bırakmak zorunda kaldım hocalar birbirlerinden kaliteli ama Anil hocam bir başka kendisine burdan çok teşekkür ederim gelişimime çok büyük yardımcı oldu

Fırat Sayıta
Fırat Sayıta
Google Yorumu

IELTS hazırlığı için başvurdum ve çok memnun kaldım. Zak Hoca, aldığım IELTS hazırlık dersleri sırasında bana çok yardımcı oldu. Dersleri her zaman eğlenceli ve verimliydi. Zak Hoca, her zaman sorularımı yanıtlamaya hazırdı ve dersleri her zaman ilgi çekici ve yaratıcıydı. Derslerin zamanlamaları konusunda bana oldukça esneklik sağladı. Zak Hoca, IELTS sınavının tüm bölümlerine yönelik kapsamlı bir hazırlık sağladı. Düzenli olarak deneme sınavları yaparak eksik olduğum konuları tespit etmemi ve geliştirmemi sağladı. Ayrıca, sınav stratejileri geliştirmeme de yardımcı oldu. Zak Hoca sayesinde IELTS sınavında hedeflediğim puanı elde edebildim. Tavsiye ederim.

Ömer Yıldız
Ömer Yıldız
Google Yorumu

Çok memnun kaldığım ve hala derslerime devam etmekte olduğum bir dil kursudur. Özellikle Anıl Hoca başlı başına bir efsanedir benim gözümde. Onun olduğu sınıfta ders almanızı kesinlikle tavsiye ederim :)

Muhammed ATAŞ
Muhammed ATAŞ
Google Yorumu

Kurs genel olarak iyi. Özellikle frekansının uyuştuğu bir hocaya ve kişilere denk geldiğinde eğlenceli oluyor. Ben A2'den başladım. B1'sin sonuna kadar Anıl Hoca ile birlikte ders işledik. İngilizcemi kendisiyle geliştirdiğim için çok memnunum. Öğretme ve ders işleme teknikleri çok iyi, yardımcı, teşvik edici ve destekleyici. Kendisi bana doğru olduğunu düşündüğüm birçok yanlışın asıl doğrularını ve bunun yanında hiç bilmediğim şeyleri de öğretti. Disiplinli ve her zaman öğrencileri ile ilgilenir ve dersleri eğlenceli geçer. Bu zamana kadar gördüğüm en iyi İngilizce öğretmeni diyebilirim. Anıl Hoca'dan ders alırsanız öğrenmekten keyif alırsınız. Benim 3. kurum ve iyi ki tercih etmişim diyorum. Ne kursla ne de öğretmenlerle alakalı herhangi bir pürüz ya da sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.